6121
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6121,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Double Decker Lift

Double Decker Lift, AmadaTECH tarafından 2016 yılında yapılan arge çalışması sonucu sektöre kazandırılmıştır. Bir çok ülkeye de ihracatı yapılmıştır. Dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarda sergilenmiş olup ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Double Decker Lift

Double Decker Lift Servis asansörümüz çift katlıdır. Her katta Giyotin ve manuel kapı bulunmaktadır. Servis asansör kabini iki fonsiyonlu kullanma fırsatı sunuyor. Çift katlı servis asansörümüzde üst kabinde siparişlerinizi alt kabinde kirli bulaşıkları taşıyabilirsiniz.

Double Decker Lift Servis asansör ürünümüz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Double Decker Lift  Yeme – içme sektörünün içerisinde en az iki katlı yapılarda mutfak ve servis alanı arasındaki bağlantıyı sağlar ve hız kazandırır. Siparişleri ve bulaşıkları aynı anda kolaylıkla yukarı çıkarabilir ya da aşağı indirebilirsiniz. Siparişlerinizi asansörden aldığınız zaman Double Decker servis asansörümüz sayesinde müşterileriniz bulaşıkları görmeyecektir.

Double Decker Lift ihtiyacınıza uygun ölçüye göre yapılmaktadır. Her bir projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve ihtiyacınız olan ölçüye göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz. E Kataloğumuzu inceleyerek en iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özellikleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.  İmalatçı firma garantisi ve uygun fiyatlar ve güçlü referanslarımız ile monşarj asansör de bir çok mimarlık firması ve cafe restaurant firmalarınız çözüm ortağı oluyoruz.

Kullanım Alanı

Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik, Cafe, Restaurant, Bar, Club, Yemekhane, Eczane, Diş Kliniği, Kuru
Temizleme, Çamaşırhane, Fabrika, İlaç Deposu
Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2022

Category

Double Decker Lift, Dumbwaiter, Food Elevator, Kitchen Elevator, Mimari Destek

Tags
Double Decker Lift, Dumbwaiter, Food Elevator, Kitchen Elevator, Servis Asansörü
Don`t copy text!