5812
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-5812,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Dekoratif Monşarj Asansör

Dekoratif monşarj asansör özel konsept ürünümüzdür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mimari dekorasyonunuza ve stilinize uygun çok çeşitli paslanmaz seçeneklerimiz vardır..

Dekoratif monşarj asansör satine ve aynalı paslanmaz dışında özel konsept ürünümüzdür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mimari dekorasyonunuza ve stilinize uygun çok çeşitli paslanmaz seçeneklerimiz vardır.. Dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarda sergilenmiş olup ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Kullanım Alanı

Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik, Cafe, Restaurant, Bar, Club, Yemekhane, Eczane, Diş Kliniği, Kuru
Temizleme, Çamaşırhane, Fabrika, İlaç Deposu, Villa, Dublex Daire, Avm, İş merkezleri, Döviz bürosu, banka, kütüphane, güzellik merkezi

Yiyecek, içecek veya belgeleri taşımak için özel olarak tasarlanmış bu asansörler, kafeler, restoranlar, barlar, ticari mutfaklar, ofisler ve hatta özel evler için idealdir.

Servis asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan monşarj asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır.

Dekoratif monşarj asansör ürünümüz hijyenik şartlara göre ürün tasarımı, hazır kuyu sistemli kaynaksız çelik konstrüksiyon, çift girişli, çapraz giriş, sesli anons sistemi, kabin kapısı ve güvenlik kilitlerinin yanı sıra, istenilen kattan başka kata gönderme ve çağırma, 220 V elektrik ile çalışma, VVVF hız kontrol ünitesi gibi özellikler ve seçenekler vardır.

Don`t copy text!