7548
page-template-default,page,page-id-7548,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Yemek Asansörü

Yemek asansörü standart ve özel yapımdır. Standart ölçülerde 50x50, 60x60, 60x80, 70x70, 80x80 ve 90x90 stoklarımızda sürekli yer almaktadır. Harici özel ölçüleri projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve kısıtlamalarına göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz

Yemek Asansörü Çözümleri

Yemek asansörü kurulumunda gerekli olan Çelik Konstrüksiyon fiyat teklifimize dahil olarak verilmektedir. Yemek asansörü fiyatları, pazarlama departmanımız tarafından mail olarak iletilmektedir.

Yemek asansörü ürünlerimiz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Projenizde yer alan yemek asansörü teknik ekibimiz yerinde keşif yaparak en uygun yerin belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Mimari destek olarak monşarj asansör dwg ve proje tarafımızdan hazırlanmaktadır.

AmadaTECH özel konfigürasyon serisi yemek asansörlerimiz 50 metreye veya 15 durağa kadar seyahat edebilir. Tamburlu ve Karşı Ağırlıklı sistem, Tek giriş, Çift Giriş ve Çapraz Giriş seçenekleri vardır. 150kg ve 250kg kapasitelere sahiptir.

AmadaTECH yemek asansöründe dünyanın en çok stok bulunduran ve imalatı yapan firmasıdır. Bu sayede ürünler stoklarımızda her zaman sevk edilmeye hazırdır. Özel ölçülerde teslim süresi 1 haftadır. Montaj süremiz maksimum 2 gün

Biliyoruz ki, en iyi referans mutlu ve memnun müşteridir. Satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. AmadaTECH Markası dışında başka asansörlere bakım-servis hizmeti vermemekteyiz.

Yemek Asansörü Modelleri

servis asansörü

Manuel kapılı yemek asansörlerinde; 15 cm kuyu dibine ihtiyaç vardır.Bu model servis asansöründe kapılar zemin ile aynı seviyededir. Manuel kapılı monşarj asansörü servis aracı yüklemek için zemin hizasında kapıya ihtiyaç vardır.

Kullanım Alanı

Yemekhane, Çamaşırhane,  Fabrika,  Yat ve Gemi, Kuyumcu, Market

giyotin kapili monsarj asansor

Giyotin kapılı yemek asansörü; kuyu dibine ihtiyaç yoktur. Giyotin kapılar tezgah ve bel hizasında olup, 80, 90 cm yükseklikte monte edilir. Giyotin kapılı yemek asansörleri kullanıcıların zorlanmadan hafif yükleri yüklemesi için kullanılır.

Kullanım Alanı

Cafe, Restaurant, Villa, Dublex Daire, Kütüphane, Arşiv, Pizza Salonu, Pastane

double monsarj asansor

AmadaTECH tarafından 2016 yılında yapılan arge çalışması sonucu sektöre kazandırılan AmadaTECH Double Decker bir çok ülkeye de ihracatı yapılmıştır. Almanya Interlift asansör fuarında ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Kullanım Alanı

Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik

Kapasite

150 Kg, 250 Kg

Kapı Modellleri

Giyotin Kapı, Manuel Kapı, Cam Kapı, Double Decker

Butonyer Sistemi

Çağır Gönder Sistem, Dijital Ekran

Çalışma Sistemi

Tamburlu, Karşı Ağırlıklı, Palangalı

Kabin Modeli

304 Kalite Paslanmaz, İsteğe Bağlı Kabin Ara Rafı

Kumanda Sistemi

Elektronik Kartlı, Tek hız, Arkel ARL 100

Yemek Asansörü Giriş Yönleri

tek giriş aynı yönden giriş

Her kattan aynı yönden giriş sağlanmaktadır.

karşılıklı çift giriş

Katın birinde Ön taraftan diğer katta tam  karşısından giriş

çapraz girişli yemek asansörü servis asansörü

Katın birinde Ön taraftan diğer katta sağdan veya soldan giriş

Ağır yüklerin taşınması, birçok profesyonelin veya bireyin günlük yaşamının bir parçasıdır ve tehlikeli olabilir. Bu nedenle emniyetli, güvenilir ve farklı ihtiyaçlara uyarlanmış servis asansörlerinin kullanılması önemlidir. Yemek asansörleri, büyük depolama kapasitesine sahip depoları olan şirketler ve profesyoneller için mükemmel bir çözümdür.  Monşarj asansör planlamasında Kişiye özel çözümleri ve tüm özellikleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir yemek asansörü, bulunduğu ortama uymalıdır. Tasarım ofisimiz size çeşitli konfigürasyonlar ve yüzeyler sunmak için hizmetinizdedir. Kendinden destekli yapısında çelik konstrüksiyon ve ral boyalı dış sac kaplama ile servis asansörünü anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz.

Don`t copy text!