6946
page-template-default,page,page-id-6946,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Monşarj Asansör

Monşarj Asansör ürünlerimiz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Monşarj Asansör

monşarj asansör, yemek asansörü

Cafe, otel, villa, restaurant, sağlık kuruluşu, banka, kuyumcu, fabrika vb.gibi mekanlarda sessiz ve hijyenik şartlara uygun monşarj asansörlerimiz Şirketinizde veya tesisinizde 2 kattan – 15 kata kadar hizmet vermekte ve ayrıca yalnızca merdivenle erişilebilen mekanlarınız için de uygun çözümdür. Monşarj asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan monşarj asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır. İşlevsel, garantili ve uzun ömürlüdür, monşarj asansörlerimiz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Özel Dizayn ve Tasarım

Mutfak asansörü fiyatları ile ilgili değişkenlikler çeşitli unsurlar doğrultusunda meydana gelmektedir. Bunlar; ölçüler, istenen ek hizmetler, kaç katlı bir yapı için gerektiği gibi unsurlardır. Ancak genel olarak uygun fiyatlı bir hizmettir ve kısa sürede yapılabilmektedir. Yeme – içme sektörünün içerisinde bazı birkaç katlı yapılarda mutfak ve servis alanı arasındaki bağlantıyı sağlar ve hız kazandırır. Siparişleri ve bulaşıkları monşarj asansör sayesinde kolaylıkla yukarı çıkarabilir ya da aşağı indirebilirsiniz. Her modelde ve her kapasitede monşarj asansör imalatı yapıyoruz ve sizler için en uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz

Monşarj Asansör Çözümleri

Monşarj asansör ölçüleri için ücretsiz keşif imkanımızla kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine göre üretim yapılmaktadır. Bu da daha kaliteli bir şekilde asansör kullanabilmenizi sağlar. Asansörler restoran, kafe, otel ve daha birçok benzeri işletmede bulaşıkların aktarımı, servislerin getirilmesi gibi amaçlarla kullanılır. Bu sebeple temizliği de oldukça kolaydır. Asansörlerde özgün tasarımlarımız ve sektörde çalıştığımız kuvvetli referanslarımız gibi sizler de işletmenizin zevkine ve seyrine uygun modellerden seçim yapabilirsiniz. Böylece görsel bir uyum da yakalamış olursunuz. Aylık ve yıllık bakımlar neticesinde asansörlerin daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi amaçlanmıştır. Bu sebeple bu bakımları da sizler için biz gerçekleştiriyoruz ve herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz

Monşarj Asansör Modelleri

tamburlu monsarj asansor

Giyotin kapılı yemek asansörü; kuyu dibine ihtiyaç yoktur. Giyotin kapılar tezgah ve bel hizasında olup, 80, 90 cm yükseklikte monte edilir. Giyotin kapılı servis asansörleri kullanıcıların zorlanmadan hafif yükleri yüklemesi için kullanılır.

Kullanım Alanı

Cafe, Restaurant, Villa, Dublex Daire, Kütüphane, Arşiv, Pizza Salonu, Pastane

servis asansörü

Manuel kapılı servis asansörlerinde; 15 cm kuyu dibine ihtiyaç vardır.Bu model servis asansöründe kapılar zemin ile aynı seviyededir. Manuel kapılı servis asansörlerinde servis aracı yüklemek için zemin hizasında kapıya ihtiyaç vardır.

Kullanım Alanı

Yemekhane, Çamaşırhane,  Fabrika,  Yat ve Gemi, Kuyumcu, Market

double monsarj asansor

AmadaTECH tarafından 2016 yılında yapılan arge çalışması sonucu sektöre kazandırılan AmadaTECH Double Decker bir çok ülkeye de ihracatı yapılmıştır. Almanya Interlift asansör fuarında ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Kullanım Alanı

Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik

Monşarj Asansör İhtiyaçlarınıza Özel Çözüm

Monşarj asansör ihtiyacınız uygun ölçüye göre yapılmaktadır. Her bir projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve ihtiyacınız olan ölçüye göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz. E Kataloğumuzu inceleyerek en iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özellikleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.  İmalatçı firma garantisi ve uygun fiyatlar ve güçlü referanslarımız ile monşarj asansör de bir çok mimarlık firması ve cafe restaurant firmalarınız çözüm ortağı oluyoruz.

Monşarj Asansör Giriş Yönleri

tek giriş aynı yönden giriş

Tek giriş diye de adlandırılır. Her kattan aynı yönden giriş sağlanmaktadır.

karşılıklı çift giriş

Katın birinde Ön taraftan diğer katta tam  karşısından giriş

çapraz girişli yemek asansörü servis asansörü

Katın birinde Ön taraftan diğer katta sağdan veya soldan giriş

Monşarj Asansör Özellikleri

Stoklardan Hemen Teslim.
Çelik Konstrüksiyon ( Hijyenik Şartlara Uygun, Mukavemetli, Kaynaksız Sistem )
Sessiz Tamburlu veya Karşı Ağırlık Sistemli Motor,
Elektronik Kontrol Panosu Arkel
Çağır Gönder Sistem
304 kalite paslanmaz Giyotin kapı
304 kalite paslanmaz Kabin
304 kalite paslanmaz kabin rafı
3 metre boyunda ray
Kabin tamponu
Proje desteği
380 V Trifaze
Şehir dışı siparişlerde sandık ambalaj
Yurt dışı siparişlerde sandık ambalaj
Yurt dışı siparişlerde 4 dilde teknik destek
ISO Belgeli
Mobil uygulama
Tamburlu, ağırlıklı, L Giriş, Palangalı sistem
Kabin kapısı (Opsiyonel)
Hız kontrol (Opsiyonel)
Sesli uyarı sistemi (Opsiyonel)
Montaj ekibi desteği (Opsiyonel)
Hazır Tesisat (Opsiyonel)

Monşarj Asansör Merak Edilenler

Monşarj Asansör Teslim Süresi Nedir ?

Standart ürünlerde teslim süremiz Aynı gün sevk edilmektedir. Standat dışı özel ürünlerde teslim süremiz 1 Hafta

Monşarj asansörlerde kuyu dibi gerekli mi?

Kuyu dibi gerekli değildir.

Monşarj asansör için ruhsat veya izin almamız gerekiyor mu?

Hayır

Monşarj malzemesini kendimiz alıp, başka birine montaj yaptırabilir miyiz?

Stoklarımızda hazır buluna monşarj malzemelerini; montaj hariç olarak satın alabilirsiniz. Asansör konusunda bilgisi olan mesleki yeterliliği olan kişilerin montajı yapması gerekmektedir. Kurulum aşamasında tarafımızdan ücretsiz teknik destek sağlayabilirsiniz.

Bakım Gerekli mi ?

Yoğun olarak çalışan monşarj asansörlere her ay düzenli bakım yapılması önerilir. Her ay bakım yapılmayan asansörlerde ücret karşılığı servis çalışmamız vardır. ( Amada TECH Markalı Asansörlerin harici servis hizmetimiz yoktur. )

Monşarj asansör en fazla kaç duraklı olabilir ?

Özel tasarım gereksinimlerinize uyacak şekilde her monşarj asansörü üretebiliriz. ( Firmamız Türkiye nin En yüksek katlı Monşarj asansörünün imalatı ve montajını yapmıştır. )

Bir durakta iki kapı olabilir mi?

Evet

Monşarj Asansör Nerelerde Kullanılır ?

Monşarj asansör, yiyecekleri, tabak, bardak vb. Taşımak için kullanılır. Ayrıca, bir veya daha fazla katlı olan bir restoran için de çalışır. Yemeklerin servis edilmesine ve kirli tabakların getirilmesine yardımcı olur. Diğer modelimiz zemin hizasında hizmet için bir servis asansörüdür. Süpermarkette, catering firmaları, fabrikalarda servis arabalarını taşımak için tasarlanmıştır. Kasa, çuval, koli, fıçı, bavul, bidon gibi ağır yükleri zemin hizasında taşımaya yardımcı olur.

Monşarj Asansör Ölçüleri

400x400x400 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 750 mm Derinlik 650 mm
450x450x450 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 800 mm Derinlik 700 mm
500x500x500 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 850 mm Derinlik 750 mm
600x600x600 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 950 mm Derinlik 850 mm
700x700x700 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 1050 mm Derinlik 950 mm
800x800x800 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 1150 mm Derinlik 1050 mm
900x900x900 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 1250 mm Derinlik 1150 mm

Servis asansörü, monşarj asansör, yemek asansörü ürünleri hijyenik şartlara ve sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun olmak zorundadır. Amada TECH mühendis grubu ve Technical support departmanımız bu yönde sürekli çalışmalar yapmaktadır. Arge çalışmaları, gelişen yeni teknolojimiz ile dünya da asansör sektöründe takip edilen firması konumundadır. Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör  üreticisidir.

Servis Asansörü uygulama alanları Cafe, otel, villa, restaurant, sağlık kuruluşu, banka, kuyumcu, fabrika vb.gibi mekanlarda sessiz ve hijyenik şartlara uygun servis asansörlerimiz Şirketinizde veya tesisinizde 2 kattan – 15 kata kadar hizmet vermekte ve ayrıca yalnızca merdivenle erişilebilen mekanlarınız için de uygun çözümdür. Servis asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan mutfak asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır.

Kapasite : 50 – 100 – 150 – 250 Kg
Askı Oranı : 1/1
Askı Tipi : Direkt Tamburlu veya Karşı Ağırlıklı
Kapı Ölçüsü : 600×600 mm
Kabin Ölçüsü : Genişlik : 600 mm – Derinlik : 600 mm – Yükseklik : 600 mm
Kabin Girişi : Tek Yön, Karşılıklı Çift Giriş, Çapraz Giriş

Çağır Gönder sistemli ( Butonyer grubu ) Dijital Ekran, Braille Alfabeli olacaktır.
Kabin ve Kapılar Hijyenik Şartlara Uygun 304 Kalite Sertifikalı Paslanmaz Olacaktır.
Motor 0,15 – 040 m/sn, Elektro Manyetik Fren, 3 Faz Trifaze
Kapılar Giyotin Kapı / 304 Kalite Paslanmaz / Durdurma Swichleri olacak

Kapılarda Kilit Sistemi Olacaktır. ( Opsiyonel ) ( Kamu Binalarında Mecburi )
Kabin Kapısı : panjur Sistem ( Opsiyonel ) ( Kamu Binalarında Mecburi )
Sesli Uyarı Sistemi ( Opsiyonel ) ( Kamu Binalarında Mecburi )
VVVF Hız Kontrol ( Opsiyonel ) ( Kamu Binalarında Mecburi )

Kabin 304 Kalite satine paslanmaz / Ara bölmeli ( Gerektiğinde Çıkartılabilir Olmalıdır. )
Kumanda Panosu Elektronik Kartlı Tek hız / Çağır Gönder sisteme uygun / Arkel ARL 100 Tercihen veya muadili
Montaj Kurulum ve Nakliye fiyatlara dahil olacaktır. ( Şehir Dışı İşlerde Farklılık Gösterebilir )
Çelik Konstrüksiyon mevcut değil ise Keşif yapılarak fiyatlara dahil edilecektir. Çelik Konstrüksiyon Hijyenik Şartlara Uygun Olacaktır. ( Galvaniz Sac Sertifikalı )
Teslim süresi …… ( Firma iş proğramını teklifte belirtecektir. )
Karot ile Kuyu açma – kuyu kenarlarının kapatılması – inşaat işçiliği Müşteriye aittir.
Asansörün çalışması için kuyu içerisine elektrik verilmesi müşteriye aittir.

Asansör 3 yıl garanti kapsamında olacaktır. Kasti kullanım dışında her türlü malzeme ve işçilikten kaynaklanan sorun, hata ve kusurlardan doğabilecek her türlü malzeme garanti kapsamı boyunca ücretsiz değiştirilecektir.
Garanti kapsamında bulunan asansörler ücreti mukabili montajı yapan firma tarafından yapılacaktır. Bakım yapılmayan asansörler garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Kuyu Dibi Boşluğuna gerek Yoktur.
Bu tip asansörler ruhsata tabii DEĞİLDİR.

ÖLÇÜLER ( Örnek Olarak Belirtilmiştir. )
Kabin Ölçüsü : Genişlik 600 mm Derinlik 600 mm Yükseklik 600 mm
( Gerekli olan kuyu ölçüsü : Genişlik : 950 mm – Derinlik : 850 mm ) ( Uygulayıcı Firmaya Göre Kuyu Ölçüsü Farklılık Gösterbilir. )

Yukarıda belirtilen ölçüler 600x600x600 Monşarj asansör için örnek verilmiştir. Farklı ölçülerde kuyu ölçüleri değişmektedir.

Don`t copy text!