6935
page-template-default,page,page-id-6935,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Dekoratif Servis Asansörü

Dekoratif servis asansörü özel konsept ürünümüzdür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mimari dekorasyonunuza ve stilinize uygun çok çeşitli paslanmaz seçeneklerimiz vardır..

Mutfak Asansörü Yemek Asansörü

Dekoratif Servis Asansörü

Dekoratif servis asansörü satine ve aynalı paslanmaz dışında özel konsept ürünümüzdür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mimari dekorasyonunuza ve stilinize uygun çok çeşitli paslanmaz seçeneklerimiz vardır.. Dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarda sergilenmiş olup ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Kullanım Alanı

Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik, Cafe, Restaurant, Bar, Club, Yemekhane, Eczane, Diş Kliniği, Kuru
Temizleme, Çamaşırhane, Fabrika, İlaç Deposu, Villa, Dublex Daire, Avm, İş merkezleri, Döviz bürosu, banka, kütüphane, güzellik merkezi
Dekoratif servis asansörü

Dekoratif Tasarım

Amada TECH Özel Konfigürasyon serisi dekoratif servis asansörü 50 metreye ve 15 durağa kadar seyahat edebilir. Farklı ölçülerde imalatımız vardır. 100 – 300 Kg yük taşıyabilir.

Dekoratif  Servis asansörü ürünümüz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Özel Dizayn ve Tasarım

Yiyecek, içecek veya belgeleri taşımak için özel olarak tasarlanmış bu asansörler, kafeler, restoranlar, barlar, ticari mutfaklar, ofisler ve hatta özel evler için idealdir.

Servis asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan monşarj asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır.

Dekoratif Servis asansörü ürünümüz hijyenik şartlara göre ürün tasarımı, hazır kuyu sistemli kaynaksız çelik konstrüksiyon, çift girişli, çapraz giriş, sesli anons sistemi, kabin kapısı ve güvenlik kilitlerinin yanı sıra, istenilen kattan başka kata gönderme ve çağırma, 220 V elektrik ile çalışma, VVVF hız kontrol ünitesi gibi özellikler ve seçenekler vardır.

Dekoratif

Mimari Yapınıza Uygun Tasarımlar

Servis asansörlerimiz ihtiyacınıza uygun ölçüye göre yapılmaktadır. Her bir projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve ihtiyacınız olan ölçüye göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz.

E Kataloğumuzu inceleyerek en iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özellikleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.  İmalatçı firma garantisi ve uygun fiyatlar ve güçlü referanslarımız ile monşarj asansör de bir çok mimarlık firması ve cafe restaurant firmalarınız çözüm ortağı oluyoruz.

Servis asansörü, monşarj asansör, yemek asansörü ürünleri hijyenik şartlara ve sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun olmak zorundadır. Amada TECH mühendis grubu ve Technical support departmanımız bu yönde sürekli çalışmalar yapmaktadır. Arge çalışmaları, gelişen yeni teknolojimiz ile dünya da asansör sektöründe takip edilen firması konumundadır.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör  üreticisidir.

Don`t copy text!