7520
page-template-default,page,page-id-7520,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AmadaTECH Concept

Amada TECH Concept | Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

Double Decker Lift

AmadaTECH tarafından 2016 yılında yapılan arge çalışması sonucu sektöre kazandırılan Double Decker Lift bir çok ülkeye de ihracatı yapılmıştır. Dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarda sergilenmiş olup ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır. Amada TECH Özel Konfigürasyon serisi servis asansörlerimiz 50 metreye ve 15 durağa kadar seyahat edebilir. Farklı ölçülerde imalatımız vardır. 100 – 300 Kg yük taşıyabilir.

Dekoratif Mutfak Asansörü

Dekoratif mutfak asansörü satine ve aynalı paslanmaz dışında özel konsept ürünümüzdür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Mimari dekorasyonunuza ve stilinize uygun çok çeşitli paslanmaz seçeneklerimiz vardır. AmadaTECH Concept ürün olan dekoratif servis asansörü Dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarda sergilenmiş olup ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Yatlar İçin Mutfak Asansörü

Süper yatınız için yeni nesil asansör veya mutfak asansörü,yemek asansörü, monşarj asansö, servis asansörü, yatlarınız için 1.sınıf malzeme den hijyenik şartlara uygun imalatı yapılmış özel üretilmiş AmadaTECH Concept üründür.  Gemiler ve yatlar için panoramik cam asansöre, mürettebat veya yolcu asansöründen en zorlu endüstriyel koşullara uygun asansör çözümleri tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz. Yatlar için monşarj asansör malzememiz özel ürünlerden oluşmaktadır

Çift Girişli Mutfak Asansörü

Çift Girişli Mutfak Asansörü Katın birinde ön taraftan diğer katta tam karşısından giriş. ( Karşılıklı çift giriş ) Mutfak Asansörü uygulama alanları Cafe, otel, villa, restaurant, sağlık kuruluşu, banka, kuyumcu, fabrika vb.gibi mekanlarda sessiz ve hijyenik şartlara uygun servis asansörlerimiz Şirketinizde veya tesisinizde 2 kattan – 15 kata kadar hizmet vermekte ve ayrıca yalnızca merdivenle erişilebilen mekanlarınız için de uygun çözümdür. Mutfak asansörü ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız.

Don`t copy text!