7514
page-template-default,page,page-id-7514,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Manuel Kapılı Servis Asansörü

Manuel kapılı servis asansörü; 15 cm kuyu dibine ihtiyaç vardır. Bu model servis asansöründe kapılar zemin ile aynı seviyededir.

Manuel kapılı servis asansörü

Manuel kapılı servis asansörlerinde; 15 cm kuyu dibine ihtiyaç vardır. Bu model servis asansöründe kapılar zemin ile aynı seviyededir. Manuel kapılı servis asansörlerinde servis aracı yüklemek için zemin hizasında kapıya ihtiyaç vardır.

Kullanım Alanı

Yemekhane, Çamaşırhane,  Fabrika,  Yat ve Gemi, Kuyumcu, Market

manuel kapılı monşarj asansör

Mutfak asansörü ihtiyacınız uygun ölçüye göre yapılmaktadır. Her bir projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve ihtiyacınız olan ölçüye göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz. E Kataloğumuzu inceleyerek en iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özellikleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.  İmalatçı firma garantisi ve uygun fiyatlar ve güçlü referanslarımız ile servis asansörün de bir çok mimarlık firması ve cafe restaurant firmalarınız çözüm ortağı oluyoruz.

Don`t copy text!