7755
post-template-default,single,single-post,postid-7755,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Elevex Konya Asansör Fuarındayız

Konya Asansör Fuarı 2024 / Konya / Türkiye 22-25 Mayıs tarihleri ​​arasında Konya Elevex asansör fuarında olacağız. Fuaye salonu / Stand no.: F 19
elevex konya asansor fuari

Elevex Konya Asansör Fuarındayız

Elevex Konya Asansör Fuarı

Konya Asansör Fuarı 2024 / Konya / Türkiye

22-25 Mayıs tarihleri ​​arasında Konya Elevex asansör fuarında olacağız.
Fuaye salonu / Stand no.: F 19

Konya Asansör Fuarı'na hazırız... Yeni nesil asansör ve yürüyen merdiven teknolojimizi, kaliteli ürünlerimizi Konya Asansör Fuarı'ndaki standımızda ziyaret edebilirsiniz.

Amada TECH, asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknolojiye ve en yüksek kaliteye sahip Türkiye’nin lider asansör firmasıdır. Tasarım, araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, kurulum ve teknik desteği bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir. Dünya çapında 50 ülkeye ihracat yapan firmamız yemek asansörleri, servis asansörleri, villa asansörleri, engelli asansörleri, dipsiz asansör sistemleri, dış mekan asansörlerinin yanı sıra asansör kabinleri, asansörler, askılar, mekanik sistemler de üretmekte ve global çözümler sunmaktadır. . asansörler. Firmamız yüksek performanslı ekipmanları, deneyimli mühendisleri ve pazarlama kadrosuyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

ELEVEX, 22-25 Mayıs tarihleri ​​arasında alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Asansör Konya 2024 fuarına ev sahipliği yapacak. Fuarda, konut ve ticari binalardaki asansörlerden hastane asansörlerine, konut asansörleri ve kişisel araçlardan araba asansörleri, yük asansörleri ve engellilere yönelik asansör hizmetine kadar dikey ulaşım teknolojileri, yürüyen merdivenler ve yollarla ilgili tüm yenilikler sergilenecek.

No Comments

Post a Comment

Don`t copy text!