7559
page-template-default,page,page-id-7559,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Mutfak Asansörü

Mutfak Asansörü ürünlerimiz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır

Mutfak Asansörü

monşarj asansör, yemek asansörü
Mutfak asansörü Cafe, otel, villa, restaurant, sağlık kuruluşu, banka, kuyumcu, fabrika vb.gibi mekanlarda sessiz ve hijyenik şartlara uygundur. Şirketinizde veya tesisinizde 2 kattan – 15 kata kadar hizmet vermekte ve ayrıca yalnızca merdivenle erişilebilen mekanlarınız için de uygun çözümdür. Mutfak asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan monşarj asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır. İşlevsel, garantili ve uzun ömürlüdür, mutfak asansörü 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Özel Dizayn ve Tasarım

Mutfak asansörü fiyatları ile ilgili değişkenlikler çeşitli unsurlar doğrultusunda meydana gelmektedir. Bunlar; ölçüler, istenen ek hizmetler, kaç katlı bir yapı için gerektiği gibi unsurlardır. Ancak genel olarak uygun fiyatlı bir hizmettir ve kısa sürede yapılabilmektedir. Yeme – içme sektörünün içerisinde bazı birkaç katlı yapılarda mutfak ve servis alanı arasındaki bağlantıyı sağlar ve hız kazandırır. Siparişleri ve bulaşıkları mutfak asansörü sayesinde kolaylıkla yukarı çıkarabilir ya da aşağı indirebilirsiniz. Her modelde ve her kapasitede monşarj asansör imalatı yapıyoruz ve sizler için en uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz

Mutfak Asansörü Çözümleri

Mutfak asansörü ölçüleri için ücretsiz keşif imkanımızla kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine göre üretim yapılmaktadır. Bu da daha kaliteli bir şekilde asansör kullanabilmenizi sağlar. Asansörler restoran, kafe, otel ve daha birçok benzeri işletmede bulaşıkların aktarımı, servislerin getirilmesi gibi amaçlarla kullanılır. Bu sebeple temizliği de oldukça kolaydır. Asansörlerde özgün tasarımlarımız ve sektörde çalıştığımız kuvvetli referanslarımız gibi sizler de işletmenizin zevkine ve seyrine uygun modellerden seçim yapabilirsiniz. Böylece görsel bir uyum da yakalamış olursunuz. Aylık ve yıllık bakımlar neticesinde asansörlerin daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi amaçlanmıştır. Bu sebeple bu bakımları da sizler için biz gerçekleştiriyoruz ve herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz

Mutfak Asansörü Modelleri

giyotin kapili monsarj asansor
Giyotin kapılı mutfak asansörü; kuyu dibine ihtiyaç yoktur. Giyotin kapılar tezgah ve bel hizasında olup, 80, 90 cm yükseklikte monte edilir. Giyotin kapılı servis asansörleri kullanıcıların zorlanmadan hafif yükleri yüklemesi için kullanılır.
 
Kullanım Alanı Cafe, Restaurant, Villa, Dublex Daire, Kütüphane, Arşiv, Pizza Salonu, Pastane
servis asansörü
Manuel kapılı mutfak asansörlerinde; 15 cm kuyu dibine ihtiyaç vardır. Bu model mutfak asansöründe kapılar zemin ile aynı seviyededir. Manuel kapılı mutfak asansörlerinde servis aracı yüklemek için zemin hizasında kapıya ihtiyaç vardır.
 
Kullanım Alanı Yemekhane, Çamaşırhane,  Fabrika,  Yat ve Gemi, Kuyumcu, Market
double monsarj asansor
AmadaTECH tarafından 2016 yılında yapılan arge çalışması sonucu sektöre kazandırılan AmadaTECH Double Decker bir çok ülkeye de ihracatı yapılmıştır. Almanya Interlift asansör fuarında ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazanmıştır.
 
Kullanım Alanı Hastane, Otel, Okul, Öğrenci Yurdu,  Laboratuvar, Klinik

Mutfak Asansörü İhtiyaçlarınıza Özel Çözüm

Mutfak asansörü ihtiyacınız uygun ölçüye göre yapılmaktadır. Her bir projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve ihtiyacınız olan ölçüye göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz. E Kataloğumuzu inceleyerek en iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış özellikleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.  İmalatçı firma garantisi ve uygun fiyatlar ve güçlü referanslarımız ile monşarj asansör de bir çok mimarlık firması ve cafe restaurant firmalarınız çözüm ortağı oluyoruz.

Mutfak Asansörü Giriş Yönleri

tek giriş aynı yönden giriş

Tek giriş diye de adlandırılır. Her kattan aynı yönden giriş sağlanmaktadır.

karşılıklı çift giriş

Katın birinde Ön taraftan diğer katta tam  karşısından giriş

çapraz girişli yemek asansörü servis asansörü

Katın birinde Ön taraftan diğer katta sağdan veya soldan giriş

Mutfak Asansörü Özellikleri

Stoklardan Hemen Teslim. Çelik Konstrüksiyon ( Hijyenik Şartlara Uygun, Mukavemetli, Kaynaksız Sistem ) Sessiz Tamburlu veya Karşı Ağırlık Sistemli Motor, Elektronik Kontrol Panosu Arkel Çağır Gönder Sistem 304 kalite paslanmaz Giyotin kapı 304 kalite paslanmaz Kabin 304 kalite paslanmaz kabin rafı 3 metre boyunda ray Kabin tamponu Proje desteği 380 V Trifaze Şehir dışı siparişlerde sandık ambalaj Yurt dışı siparişlerde sandık ambalaj Yurt dışı siparişlerde 4 dilde teknik destek ISO Belgeli Mobil uygulama Tamburlu, ağırlıklı, L Giriş, Palangalı sistem Kabin kapısı (Opsiyonel) Hız kontrol (Opsiyonel) Sesli uyarı sistemi (Opsiyonel) Montaj ekibi desteği (Opsiyonel) Hazır Tesisat (Opsiyonel)

Mutfak Asansörü Merak Edilenler

Mutfak Asansörü Teslim Süresi Nedir ? Standart ürünlerde teslim süremiz Aynı gün sevk edilmektedir. Standat dışı özel ürünlerde teslim süremiz 1 Hafta Mutfak asansöründe kuyu dibi gerekli mi? Kuyu dibi gerekli değildir. Mutfak asansörü için ruhsat veya izin almamız gerekiyor mu? Hayır Monşarj malzemesini kendimiz alıp, başka birine montaj yaptırabilir miyiz? Stoklarımızda hazır buluna monşarj malzemelerini; montaj hariç olarak satın alabilirsiniz. Asansör konusunda bilgisi olan mesleki yeterliliği olan kişilerin montajı yapması gerekmektedir. Kurulum aşamasında tarafımızdan ücretsiz teknik destek sağlayabilirsiniz. Bakım Gerekli mi ? Yoğun olarak çalışan monşarj asansörlere her ay düzenli bakım yapılması önerilir. Her ay bakım yapılmayan asansörlerde ücret karşılığı servis çalışmamız vardır. ( Amada TECH Markalı Asansörlerin harici servis hizmetimiz yoktur. ) Mutfak asansörü en fazla kaç duraklı olabilir ? Özel tasarım gereksinimlerinize uyacak şekilde her monşarj asansörü üretebiliriz. ( Firmamız Türkiye nin En yüksek katlı Monşarj asansörünün imalatı ve montajını yapmıştır. ) Bir durakta iki kapı olabilir mi? Evet

Mutfak Asansörü Nerelerde Kullanılır ?

Monşarj asansör, yiyecekleri, tabak, bardak vb. Taşımak için kullanılır. Ayrıca, bir veya daha fazla katlı olan bir restoran için de çalışır. Yemeklerin servis edilmesine ve kirli tabakların getirilmesine yardımcı olur. Diğer modelimiz zemin hizasında hizmet için bir servis asansörüdür. Süpermarkette, catering firmaları, fabrikalarda servis arabalarını taşımak için tasarlanmıştır. Kasa, çuval, koli, fıçı, bavul, bidon gibi ağır yükleri zemin hizasında taşımaya yardımcı olur.

Mutfak Asansörü Ölçüleri

400x400x400 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 750 mm Derinlik 650 mm 450x450x450 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 800 mm Derinlik 700 mm 500x500x500 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 850 mm Derinlik 750 mm 600x600x600 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 950 mm Derinlik 850 mm 700x700x700 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 1050 mm Derinlik 950 mm 800x800x800 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 1150 mm Derinlik 1050 mm 900x900x900 Kabin Ölçüleri İçin Gerekli Kuyu Ölçüleri : Genişlik 1250 mm Derinlik 1150 mm

Servis asansörü, monşarj asansör, yemek asansörü ürünleri hijyenik şartlara ve sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun olmak zorundadır. Amada TECH mühendis grubu ve Technical support departmanımız bu yönde sürekli çalışmalar yapmaktadır. Arge çalışmaları, gelişen yeni teknolojimiz ile dünya da asansör sektöründe takip edilen firması konumundadır. Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör  üreticisidir.

Mutfak Asansörü uygulama alanları Cafe, otel, villa, restaurant, sağlık kuruluşu, banka, kuyumcu, fabrika vb.gibi mekanlarda sessiz ve hijyenik şartlara uygun servis asansörlerimiz Şirketinizde veya tesisinizde 2 kattan – 15 kata kadar hizmet vermekte ve ayrıca yalnızca merdivenle erişilebilen mekanlarınız için de uygun çözümdür. Servis asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan mutfak asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır.

Don`t copy text!